Żeby w szkole było kreatywnie...

„Technologie informacyjne wspierające kreatywność ucznia i nauczyciela” – to hasło konferencji, na jaką zapraszamy nauczycieli i dyrektorów szkół, a także uczniów, którzy chcą rozwijać swoje talenty informatyczne. Spotykamy się 2 marca w godz. 13.00 – 16.00 w Hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4, podczas XX Łódzkich Targów Edukacyjnych.

Jak motywować uczniów do rozwijania talentów? Jak inspirować najmłodszych do pierwszych prób tworzenia własnych programów komputerowych? Jak kształtować wyobraźnię dziecka, wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość? Jak aktywizować uczniów poprzez stosowanie najnowszych usług internetowych w chmurze cyfrowej? Jak sprawnie organizować pracę zespołu nauczycieli z wykorzystaniem systemów dostępnych w sieci Internet? To tylko niektóre istotne pytania, na które odpowiedzą nasi prelegenci. A wśród nich, między innymi, dawni i obecni członkowie Akademii Młodych Twórców, którzy z powodzeniem prowadzą swoje własne firmy i zdobywają sukcesy na arenie międzynarodowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja na stronie: http://ecentrum2.wckp.lodz.pl/zgloszenia/new/idCourse/45398