„SZKOŁA W CHMURZE", czyli jak wdrażać usługi chmury cyfrowej Office 365 w szkołach, przedszkolach i innych placówkach edukacyjnych?

Podczas konferencji "Szkoła w chmurze" zaprezentujemy dotychczasowe efekty wdrożenia usług Office 365 i korzyści wynikające z ich stosowania. Wystąpienia prelegentów będą dotyczyć m.in.:

• Bezpieczeństwa danych w Office 365

• Możliwości wykorzystania usług Office 365 podczas zajęć dydaktycznych

• Procesu doskonalenia nauczycieli w usługach „chmurowych”

• Wykorzystania Office 365 do zarządzania placówką edukacyjną

• Działań Ośrodka Nowoczesnych Technologii Informacyjnych ŁCDNiKP wspierających proces wdrożenia usług chmury cyfrowej.

W konferencji organizowanej przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego wezmą udział także przedstawiciele Wydziału Edukacji i Wydziału Informatyki Urzędu Miasta Łodzi oraz specjaliści z firmy Microsoft.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji „Szkoła w chmurze” zapraszamy 1 marca o godz. 15.00 do sali konferencyjnej „A” w budynku Międzynarodowych Targów Łódzkich przy al. Politechniki 4. Rejestracja jest dostępna na stronie: http://rejestracja.wckp.lodz.pl