EUROPASS - CIEKAWA INICJATYWA KOMISJI EUROPEJSKIEJ

Jeśli planujesz kształcić się, szukać pracy lub zdobywać doświadczenia za granicą, ważne jest przedstawienie własnych umiejętności, kompetencji i doświadczenia zawodowego w jasny sposób, zrozumiały nie tylko w kraju ojczystym, ale w całej Europie. Pomoże w tym program EUROPASS.

Razem z Krajowym Centrum Europass (FRSE) zapraszamy na szkolenie dotyczące programu EUROPASS. Szkolenie odbędzie się 27.11.2015 r. (piątek) o godz. 9:30, w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przy ul. Kopcińskiego 29 (sala 210).

Szkolenie skierowane jest dla nauczycieli języków obcych: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z dokumentami Europass sporządzanymi w różnych językach obcych (Europass CV, Paszport Językowy, suplementy do dyplomów Europass-Mobilność), których struktura pozwala na uporządkowaną prezentację własnej wiedzy i umiejętności, co ułatwia skuteczne poszukiwanie pracy w Polsce i poza jej granicami.

Pierwsza część szkolenia jest przeznaczona dla wszystkich nauczycieli i obejmie ogólną prezentację Portfolio Europass, a podczas drugiej, warsztatowej części, nauczyciele będą pracować w grupach językowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają potwierdzenie uczestnictwa. Szkolenie jest bezpłatne, liczba miejsc dla każdej grupy językowej ograniczona jest do 20 osób. Koszt dojazdu pokrywa strona delegująca.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o zarejestrowanie się na stronie http://goo.gl/forms/2zaUTiy2PW