Platformy edukacyjne - zapraszamy na kurs

Co to jest platforma edukacyjna?
Jak wykorzystać jej możliwości do wzbogacenia swojego warsztatu pracy?
Jak rozszerzyć możliwości komunikacji z uczniami drogą elektroniczną?
Jak udostępniać własne materiały dydaktyczne oraz jak skorzystać z zasobów stworzonych przez innych nauczycieli?
Jak zmierzyć osiągnięcia uczniów drogą elektroniczną?
Łódzka Platforma Edukacyjna czy Moodle – która platforma edukacyjna spełni nasze oczekiwania?

Tego wszystkiego dowiedzą się Państwo podczas kursu organizowanego przez Ośrodek Nowoczesnych Technologii Informacyjnych. Kurs rozpocznie się 17 maja 2016 r. o godz. 15.00, a pozostałe spotkania odbędą się w dniach: 19, 23, 25 i 30 maja 2016 r. w godzinach 15.00 – 19.30. w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przy ul. Kopcińskiego 29. Całkowity koszt kursu wynosi 90 PLN.

Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie
http://rejestracja.wckp.lodz.pl O zakwalifikowaniu się na kurs decyduje kolejność zgłoszeń, potwierdzenie udziału przekażemy Państwu mailowo lub telefonicznie.