Prowadzimy nabór na studia podyplomowe "Informatyka i technologie informacyjne dla nauczycieli"

Trwa nabór na studia podyplomowe Informatyka i technologie informacyjne dla nauczycieli, organizowane przez ŁCDNiKP we współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Umiejętności. Studia te przygotowują i dają kwalifikacje do prowadzenia procesu kształcenia informatyki w szkołach podstawowych i gimnazjach oraz technologii informacyjnej w szkołach ponadgimnazjalnych.

Zajęcia i egzaminy będą odbywały się w pracowniach ŁCDNiKP przy ul. Kopcińskiego 29. Studia obejmują 350 godzin zajęć (trzy semestry). Zajęcia rozpoczną się 1 marca 2013 roku, będą prowadzone w systemie niestacjonarnym (w piątki od godz.: 16:00 oraz w soboty od godz.: 9:00 w cyklu cotygodniowym). Odpłatność za studia wynosi 3300 PLN, istnieje możliwość rozłożenia jej na raty. Opłata jest wnoszona przy uruchomieniu studiów.

Wszystkich nauczycieli zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji z zakresu informatyki prosimy o kontakt z Anną Lewandowską lub pozostałymi pracownikami Ośrodka Edukacji Informatycznej - tel.: (42) 678-69-83. Nabór na studia zostanie zamknięty 30 stycznia 2013 roku.